KONST / Litografier / Färglitografi 16568097
nr 1656 8097
Färglitografi
JAN FILIP-OLSON. Signerad. Färglitografi, bildmått: 14x14cm, yttermått inklusive ram: 35x35cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 00:19:31)
Uppdatera
Visning
fredag 8/11, lördag 9/11, söndag 10/11 och måndag 11/11
Auktionen
avslutas:
måndag 11 november kl 18:37:04
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor